Увійти
Увійти за допомогою електронної пошти
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Головна

Угода про використання

Ласкаво просимо на веб-майданчик компанії «АртексПромГруп». Ця Угода про користування («Угода») є юридично зобов’язуючим правочином між компанією «АртексПромГруп», місто Луцьк, і вами про користування вами веб-майданчиками компанії «АртексПромГруп», Інформацією та Послугами (сукупно «Веб-майданчик»).

Важливо, щоб ви уважно прочитали і зрозуміли умови цієї Угоди. Використовуючи Веб-майданчик ви погоджуєтесь з умовами цієї Угоди. Якщо ви не згодні з цими умовами, будь ласка, не використовуйте Веб-майданчик, будь-яку Інформацію та Послуги.

Майте на увазі, що ця Угода містить відмови від гарантій та обмеження відповідальності, які можуть бути застосовані щодо вас.

Ми залишаємо за собою право у будь-який час: змінити умови цієї Угоди, змінити Веб-майданчик, у тому числі припинити надавати Інформацію чи Послуги, заборонити вам використання чи (або) доступ до Веб-майданчика.

Будь-які зміни, які ми здійснюємо, набувають чинності відразу після того, як вони стають доступними на Веб-майданчику. Ви погоджуєтеся з тим, що подальше використання вами Веб-майданчика після таких змін означає вашу згоду з такими змінами. Цим ви підтверджуєте, що уважно прочитали всі умови нашої Політики конфіденційності та згодні зі всіма умовами та положеннями.

Дозвіл на використання Послуг та Інформації

Послуги, які надаються на Веб-майданчику або з його посередництвом, включають чи можуть включати (але не обмежуються) реєстрацію на веб-майданчиках компанії, Магазини, Журнал, Відгуки, участь у акціях та заходах, які проводить компанія «АртексПромГруп» (сукупно «Послуги»), а також будь-яка Інформація, яка надається на Веб-майданчику, або з його посередництвом, що включає чи може включати (але не обмежується) дані, текст, графіку, логотипи, зображення, дизайн, аудіо та відео матеріали, посилання, файли (сукупно «Інформація»), призначені для особистого некомерційного використання, а не для будь-якої комерційної діяльності чи з метою отримання прибутку, чи з метою перепродажу крім випадків, які прямо передбачені у цьому документі.

Компанія «АртексПромГруп» дозволяє переглядати і друкувати потрібну кількість копій веб-сторінок, розташованих на Веб-майданчику для особистого некомерційного використання, але не для отримання прибутку чи будь-якого комерційного використання, чи перепродажу, за умови, що ви зберігаєте всі торгові марки, авторські права та інші повідомлення про права власності, які містяться у початкових матеріалах, ви посилаєтесь на компанію «АртексПромГруп», матеріал надрукований у повному обсязі без будь-яких змін, переформатування чи адаптації будь-якого виду, і будь-яка така копія відповідно до умов та положень цієї Угоди залишається власністю компанії «АртексПромГруп».

Ви розумієте та погоджуєтеся з тим, що ви не повинні давати доступ будь-якій третій особі для відтворення, зміни, передачі, розповсюдження чи використання будь-яким іншим чином будь-якої Інформації, і будете приймати належні заходи для запобігання несанкціонованого відтворення чи (і) використання Інформації. Ви погоджуєтеся невідкладно інформувати компанію «АртексПромГруп» про відомі вам випадки такого несанкціонованого використання.

Недотримання цих умов може призвести до порушення прав власності компанії «АртексПромГруп» чи інших правовласників.

Реєстрація

Доступ до деяких можливостей Веб-майданчика вимагає надання персональних даних. Ми залишаємо за собою право відмовити в наданні зазначених послуг будь-якій особі з будь-яких причин чи без причини. При поданні персональних даних компанії «АртексПромГруп» ви погоджуєтеся надавати точну, актуальну та повну інформацію про себе, включно з адресою електронної пошти. У разі, коли надані дані є неповними, неактуальними, неточними чи неправдивими, ми залишаємо за собою право припинити дію цієї Угоди і заборонити використання вами Веб-майданчика, Послуг та Інформації. Ви розумієте, що будь-яка інформація, яку ви надаєте, буде оброблена компанією «АртексПромГруп» відповідно до порядку, описаному у нашій Політиці конфіденційності.

Відгуки та матеріали

Ви погоджуєтеся не розміщувати будь-які матеріали, які вам не належать чи на які ви не маєте достатніх для публікації прав.

Розміщуючи матеріали ви надаєте компанії «АртексПромГруп», представництвам компанії, її ліцензіатам, субліцензіатам без будь-якої компенсації вам чи будь-кому іншому безстроково невиключне право копіювати, адаптувати, публічно відтворювати, створювати похідні, поширювати ваші матеріали та похідні від них у всьому світі у будь-якому форматі в будь-який спосіб з будь-якою метою. Це право не може бути відкликане з будь-яких причин.

Розміщуючи або надаючи компанії «АртексПромГруп» матеріали ви заявляєте та гарантуєте, що ви є власником цих матеріалів або маєте достатні права для надання нам права на використання цих матеріалів відповідно до цієї Угоди

Компанія «АртексПромГруп» може дозволити вам відправляти відгуки про товари, послуги, виробників, постачальників товарів чи послуг. Відгуки вважаються Вмістом. Ви не можете створювати відгук про товар, послугу, продавця, виробника, постачальника товарів чи послуг, якщо ви пов’язані з виробником, продавцем, постачальником товарів чи послуг, а саме: знаходитеся у ділових чи родинних стосунках з власниками чи працівниками компанії-виробника, компанії-постачальника, компанії-продавця, компанії-конкурента.

Розміщуючи відгук ви погоджуєтеся з тим, що такий Вміст: заснований на вашому особистому досвіді з продавцем, постачальником, виробником продукту чи послуги, які є предметом відгуку; є точним, повним та щирим.

Ми залишаємо за собою право використовувати ваші матеріали та відгуки у будь-який спосіб з будь-якою метою, змінювати чи скорочувати Вміст з будь-якої причини, відмовляти у його розміщенні, або видаляти його. Ми не зобов’язані видаляти вміст, який ви можете вважати неприйнятним для себе.

Ми не несемо відповідальність за точність, повноту чи своєчасність матеріалів, розміщених на нашому Веб-майданчику, та не підтверджуємо жодних стверджень чи запевнень у цьому.

Відгуки є виключно думкою користувачів і ніяким чином не відображають погляди чи думки компанії «АртексПромГруп».

Сторонні посилання

Веб-майданчик може містити посилання на інші веб-майданчики з метою зробити ваше відвідування зручнішим. Ми не контролюємо пов’язані веб-майданчики, їхній вміст та не переглядаємо їх у повному обсязі. Ми не несемо жодної відповідальності за використання цих ресурсів. Той факт, що ми пропонуємо такі посилання, не означає будь-якого схвалення чи несхвалення ні пов’язаного веб-майданчика, ні матеріалів, розміщених там. Ми відмовляємося від будь-якого схвалення чи несхвалення.

Продукти та послуги

Описи та зображення продуктів чи послуг, або посилання на продукти чи послуги на нашому веб-майданчику не вказують на нашу підтримку таких продуктів і публікацій. Ми не гарантуємо повноту та достовірність Інформації та не несемо відповідальності за можливі помилки в Інформації.

Власність

Веб-майданчик є власністю компанії «АртексПромГруп» та її ліцензіарів. Інформація, Послуги, включно з будь-якою інтелектуальною власністю та будь-якими правами, які відносяться до неї, залишаються власністю компанії «АртексПромГруп» та її ліцензіарів. Інформація та Послуги захищаються законами України та міжнародними законами про авторські та суміжні права та іншими законами.

Крім випадків, зазначених у цій Угоді, ви не можете копіювати, відтворювати, змінювати, адаптувати, перекладати, розміщувати, передавати, перевидавати, завантажувати, поширювати, продавати, здійснювати зворотне проектування, декомпілювати, дизасемблювати, субліцензувати будь-яку частину веб-майданчика або будь-яку службу чи Інформацію без нашого письмового дозволу.

Веб-майданчик може бути використаний виключно в межах, дозволених у цій Угоді або у письмову дозволі від компанії «АртексПромГруп». Використання веб-майданчика з метою іншою, як зазначено в цій Угоді, суворо заборонено.

Термін дії

Ця Угода набирає чинності з дати події, яка настає першою: отримання вами доступу до Веб-майданчика, або надання нам матеріалів чи інформації, і чинна аж до припинення відповідно до умов Угоди.

Компанія «АртексПромГруп» може в будь-який час припинити дію цієї Угоди чи будь-якої її частини без причини чи попереднього повідомлення. Ця угода припиняється автоматично, якщо ви не в змозі виконати якесь з Положень Угоди. Після припинення Угоди ви повинні припинити використовувати Веб-майданчик та знищити всі копії інформації, яку ви отримали відповідно до цієї Угоди. Усі відмови від відповідальності та права власності компанії «АртексПромГруп» продовжують діяти.

Ми залишаємо за собою право в будь-який час та час від часу змінювати Веб-майданчик чи його частину, припинити тимчасово або постійно доступ до будь-якої його частини без попередження. Ви погоджуєтеся з тим, що ми не несемо жодної відповідальності ні перед вами, ні перед жодною третьою стороною за зміну Веб-майданчика, призупинення його функціонування у цілому чи частково, або повну зупинку його частини чи у цілому. Ніщо в цій Угоді не зобов’язує компанію «АртексПромГруп» і не повинно трактуватися як зобов’язання компанії «АртексПромГруп» підтримувати функціонування Веб-майданчика чи його частини протягом терміну дії цієї Угоди.

Відмова від відповідальності

Веб-майданчик, включаючи, але не обмежуючись Інформацією та Послугами, надається «як є» та «зі всіма помилками» та без будь-яких гарантій.

Ми не несемо жодної відповідальності за використання вами Веб-майданчика, Інформації чи Послуг у будь-який спосіб та наслідки такого використання.

Ні за яких умов компанія «АртексПромГруп», її власники і співвласники, директора, працівники, інші особи, пов'язані з компанією, не будуть відповідальні за будь-які (без обмеження) наслідки використання або невикористання вами Веб-майданчика, Послуг або Інформації.

Компенсація

Ви згодні захищати компанію «АртексПромГруп», наших ліцензіарів, постачальників, агентів, правонаступників, наших власників та співвласників, директорів, посадових осіб, співробітників, консультантів та інших представників та пов’язаних з нами осіб від будь-яких претензій, збитків; повністю відшкодовувати збитки, втрати, витрати (включаючи розумний гонорар адвоката) та інші витрати, які виникають прямо або побічно від порушення вами цієї Угоди, будь-якого порушення внаслідок ваших дій авторського права, прав третіх осіб; внаслідок вашої недбалості або зумисних неправомірних дій.

Різне

Якщо будь-яке з положень цієї Угоди буде визнано не чинним, це не вплине на чинність інших положень цієї Угоди.

Ця повна Угода між вами та компанією «АртексПромГруп» щодо предмету Угоди замінює будь-які письмові чи усні домовленості між вами та компанією «АртексПромГруп» щодо предмету Угоди. Цю угоду не може бути змінено, доповнено, розширено чи скасовано інакше як компанією «АртексПромГруп» вказаним в угоді чином чи у письмовій формі за підписом компанії «АртексПромГруп». Компанія «АртексПромГруп» може делегувати дану Угоду, будь-яке право чи обов’язок третій стороні на свій розсуд.

Цей Веб-майданчик управляється компанією «АртексПромГруп».

АртексПромГруп® — торгова марка компанії «АртексПромГруп».