Увійти
Увійти за допомогою електронної пошти
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Головна

Як отримати замовлення

Найпростіший спосіб — самостійно приїхати до нас в магазин і забрати замовлення, розрахунок на місці готівкою. При цьому Ви оплачуєте тільки вартість товару за цінами, вказаним на веб-майданчику. Оплата здійснюється у гривнях. Перед відвідуванням нашого магазину рекомендуємо переконатися, що замовлений Вами товар є на складі (попередньо передзвонити або розмістити замовлення на веб-майданчику та дочекатися дзвінка від менеджера, який підтвердить наявність товару).

Найшвидший і найзручніший спосіб доставки товару у багато населених пунктів України — транспортні компанії:

Після отримання замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами і повідомить реквізити банківської карти чи банківського рахунку, на які слід переказати кошти.

Ваше замовлення резервується на термін до 3-х робочих днів для здійснення вами оплати за товар. Якщо протягом цього часу кошти від вас не надійшли — замовлення знімається з резервування, і наявність замовлених Вами товарів на складі не гарантується. Після отримання передплати товар пакується та відправляється (зазвичай протягом доби після отримання коштів).

Після відправлення вантажу ми повідомлюємо вам номер декларації на вантаж телефоном.

Середній термін поставки товару за його наявності на складі 1—2 дні (у деякі віддалені населені пункти — до трьох днів, залежить від рейсу і розкладу транспортної компанії). У разі, якщо товар відсутній на складі в Україні, можлива його поставка згідно договору поставки, в даному випадку оплата за товар розбивається на кілька частин (передплата і залишок).

Вартість доставки оплачується клієнтом при отриманні вантажу у відділенні транспортної компанії свого міста (за наявності декількох відділень в одному місті можна вказати бажане під час оформлення замовлення). Для отримання вантажу необхідно пред’явити паспорт і повідомити вказаний номер декларації.

Вартість доставки залежить від розмірів вантажу, ваги і відстані від пункту відправки до міста призначення, оцінюється співробітником транспортної компанії при відправленні.

УВАГА! Можлива оплата замовлення після отримання відповідно до тарифів транспортної компанії.